Singulair bez recepty

SINGULAIR

Singulair® jest lekiem rozszerzającym oskrzela, który jest stosowany w celu osiągnięcia i utrzymania kontroli głównych objawów astmy. Lek należy do klasy antagonistów receptora leukotrienu. Ta grupa substancji wysoce aktywnych jest głównym czynnikiem wywołującym astmę.

Jednym z najbardziej popularnych środków do wyeliminowania objawów astmy wdychane kortykosteroidy (ICS). Jednak nie całkowicie stłumić zapalenie spowodowane przez wyzwalacze astmy, leukotrieny. Singulair jest zalecany jako alternatywa dla ICS, gdzie te nie były w stanie złagodzić objawy astmy.

W przeciwieństwie do ICS Singulair® ma systemowego wpływ na proces zapalenia alergicznego. Zastosowanie przeciwciał anty-astmatyczne leku jest szczególnie skuteczne w przypadku pacjentów z astmą oskrzelową, w połączeniu z alergicznym nieżytem nosa.

Najczęściej astmy objawia się w okresie dojrzewania. Jednakże, może on również wystąpić u dzieci i dorosłych. W Polsce można kupić trzy postacie dawkowane Singulair bez recepty, każdy przeznaczony dla określonej grupy wiekowej:

  • Singulair 4 mg granulat – dla dzieci od 6 miesięcy do 2 lat;
  • Singulair 4 mg i 5 mg, tabletki do rozgryzania i żucia – dla dzieci od 2 do 5 lat;
  • powlekane Singulair 10 mg tabletki – dla pacjentów 15 lat i starszych.

Jedna dawka Singulair należy dziennie. Aby ułatwić objawy astmy, Singulair® należy wieczorem przed snem, do leczenia alergicznego nieżytu nosa – w zależności od czasu najsilniejszego objawów zaostrzenia.

Dziś Singulair jest zalecany do stosowania we wszystkich stopniach ciężkości astmy, podobnie jak inne produkty oparte na Montelukastum. Ten antagonistą receptora leukotrienów może być traktowany jako wzmocnienie oznacza w terapii podstawowej z ICS, a jako lek do monoterapii.

Trwałe zmniejszenie reakcji zapalnej skurcz oskrzeli i oskrzeli obserwowano w ciągu dwóch godzin po spożyciu Singulair. Zastosowanie antagonistów receptora leukotrienu wyświetla wydzieliny z dróg oddechowych, zmniejszenie przepuszczalności naczyń i zwiększa oddychanie.

Singulair jest lekiem anty-astmatyczne o udowodnionej skuteczności w łagodzeniu objawów astmy. Jego stosowanie nie towarzyszy żadnych poważnych działań niepożądanych. Tak więc, Singulair® jest jedną z najlepszych środków do zmniejszania objawów astmy i alergicznego nieżytu nosa, które są sprzedawane bez recepty.

Singulair® można stosować:

  • w monoterapii objawów astmy ulgi;
  • w skojarzeniu z wziewnymi kortykosteroidami, takie jak budezonid w umiarkowanej i ciężkiej astmy oskrzelowej;

Zastosowanie Singulair z ICS w skojarzonym leczeniu astmy oskrzelowej nie tylko łagodzi główne objawy choroby. Długotrwałe stosowanie ICS u pacjenta zwiększa prawdopodobieństwo uzależnień oraz ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Łącząc Singulair i ICS w leczeniu astmy pozwala na stopniowe zmniejszanie dawki ICS.

Singulair® jest pierwszą, lecz nie tylko antagonistów receptora leukotrienów, na podstawie Montelukastum. Pierwsze próby stworzenia lek, który hamuje działanie leukotrienów, podejmowane były od 1980 roku.

Pierwsze zalecenia dotyczące stosowania leków opartych na Montelukastum pojawiła się w 1998. Po pierwsze, lek stosowany do leczenia i profilaktyki astmy wyłącznie dorośli. Sprzedaż Montelukastum dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat rozpoczęła się w 2001 roku.

Obrót na licencji Singulair w Polsce jest własnością MSD Polska. Sugerowana cena dla wszystkich Singulair form wydanie jest 3,20 zł za opakowanie.

Oprócz Singulair, można kupić inne leki zawierające Montelukastum w Polsce bez recepty. Konwencjonalne i aptek oferują takie leki, jak ApoMontessan, Vizendo, Asmenol, Symlukast, Astmirex, Spirokast, Astmodil i innych.

Dostawcy Montelukastum-cotaining leki są takie firmy, jak Apotex, Adamed, Biofarm Fair-Med, Polpharma, Temapharm, Polfarmex, Bluefish, Unimark i wielu innych. Jeśli planujesz kupić Singulair bez recepty, można zamówić dostawę tego leku anty-astmatyczne w Polsce teraz, w ciągu zaledwie kilku minut.