Femibion ​​bez recepty

FEMIBION

Obecnie istnieje wiele suplementów diety, które pomagają utrzymać równowagę składników odżywczych w okresie ciąży. Są one wykonane z naturalnych produktów i są zwykle sprzedawane bez recepty. Femibion jest jednym z najbardziej popularnych suplementów diety dla kobiet w ciąży w Polsce.

Dodatek ten jest wytwarzany w postaci tabletki powlekane i kapsułki. Femibion zawiera dużą ilość składników odżywczych, które są niezbędne dla zachowania zdrowia matki i dla pełnego rozwoju jej nienarodzonego dziecka.

W celu utworzenia dobrego stanu zdrowia dziecka, potrzebne jest wiele różnych witamin i minerałów. Femibion pomogą Ci utrzymać swój poziom i zapewni zdrową ciążę.

Za pomocą tego suplementu diety, będzie w stanie przywrócić równowagę wszystkich składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego przebiegu ciąży. Korzystanie Femibion, będzie można łatwo utrzymać ten poziom podczas całej ciąży, a nawet po urodzeniu dziecka.

Eksperci w dziedzinie medycyny zaleca się przyjmować 1 kapsułkę lub tabletkę Femibion dziennie. Korzystne jest użycie tego suplementu diety podczas mycia lunchu dół dużą czystej wody.

Nadmierne użycie Femibion może spowodować nadmiar niektórych substancji w organizmie. To może powodować zaburzenia w obrębie przewodu żołądkowo-jelitowego lub reakcji alergicznych u matki i jej dziecka. Dlatego nie należy nadużywać tej odżywczym.

Femibion – to suplement dwuetapowy. Ginekolodzy i specjaliści w dziedzinie planowania rodziny zaleca się stosowanie go przez pewien czas przed poczęciem dziecka i do końca okresu karmienia piersią.

Femibion 1 jest zalecany dla kobiet kilka tygodni przed poczęciem, a także na początkowych etapach ciąży. To obejmuje 6 minerały:

  • jod;
  • miedzi
  • cynku;
  • żelaza;
  • magnezu;
  • manganu.

Femibion 1 zawiera 12 witamin: C, D, E, beta-karoten, niacyna, biotyna i witaminy z grupy B (1, 2, 6, 12), w tym obu form witaminy B9 – kwas foliowy i Metafolin.

kwas foliowy jest bardzo wrażliwa na światło i wysokich temperatur, a więc jest absorbowany w niewielkich ilościach w organizmie człowieka. Suplement diety Femibion pomaga skutecznie zrekompensować niedobór tej użytecznej substancji w organizmie kobiety.

Kwas foliowy jest bardzo ważna dla zdrowia kobiety i płodu. Zapewnia różne efekty, w tym:

  • polega na tworzeniu białek;
  • zmniejsza ryzyko chorób genetycznych u dziecka;
  • przyczynia się do prawidłowego rozwoju ciąży.

Metafolin, który jest zawarty w Femibion jest nowa ulepszona formuła kwasu foliowego. Został on opracowany i opatentowany przez firmę Merck – producent suplementów diety Femibion.

Metafolin ma lepszą biodostępność niż zwykła witamina B9. Jest szybciej rozprowadzane w organizmie matki; przecina łożysko lub mleko z piersi, i jest przechowywany w tkankach długo.

Ze względu na to, Femibion przyczynia się do odpowiedniego źródła kwasu foliowego w organizmie matki i jej dziecka. Ten suplement diety zapobiega toksykozę, niedokrwistość, wczesne przerwanie ciąży, jak również zmniejsza ryzyko dziecka niską masą urodzeniową.

Tak więc, jest idealnym miejscem nie tylko dla kobiet w ciąży i dla nowych matek, ale także dla pacjentów, którzy dopiero planują mieć dzieci. Femibion nie ma przeciwwskazań, więc ten suplement diety jest sprzedawany bez recepty.

W 13. tygodniu ciąży i podczas karmienia piersią, kobieta zaleca się stosowanie Femibion 2. Poza tym kwas foliowy, witaminy i minerały, zawiera wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3.

Substancja ta jest niezwykle ważne dla niemowląt, gdyż przyczynia się do prawidłowego formowania ośrodkowego układu nerwowego i rozwoju ostrości widzenia. Ponadto, omega-3 zwiększa syntezę hormonów serotoniny i dopaminy. To znacznie zmniejsza ryzyko zaburzeń neurologicznych u niemowląt.

Jeden ze składników Femibion również jod. Substancja ta przyczynia się do rozwoju hormonów tarczycy, takie jak tyroksyna lub hipercholesterolemii. hormony te są konieczne do ciała kobiety w ciąży.

Niektóre kobiety w ciąży mają przeciwwskazania do leków i produktów zawierających jod. Dla nich, Merck opracował nowy rodzaj Femibion, która nie zawiera tej substancji.

Ten suplement diety ma korzystny wpływ na organizm kobiety i jej nienarodzonego dziecka. Został on uznany przez ekspertów jednym z najbezpieczniejszych dodatków do żywności dla przyszłych matek i ich dzieci. W Polsce można kupić Femibion bez recepty w lokalnej aptece, lub zamówić go online.