Infectoscab bez recepty

INFECTOSCAB

Infectoscab jest lek, stosowany w leczeniu świerzbu, spowodowanych przez świerzb roztoczy świerzbowiec ludzki. Jeśli Ty lub Twoje dziecko jest zainfekowany świerzb, może być zalecane Infectoscab.

Jeśli pilnie potrzebujesz, aby rozpocząć leczenie świerzbu, i nie mają czasu, aby dostać receptę na lek, można zakupić Infectoscab bez recepty na aptekę internetową.

Należy rozumieć, że skuteczność leczenia świerzb, zależy od tego, jak szybko go uruchomić. Leczenie świerzbu pomaga uniknąć powikłań i przyspiesza odzyskiwanie, jeśli zaczniesz go we wczesnym stadium.

Infectoscab jest dostarczany na rynek polski przez niemiecką firmę Infectopharm Arzneimittel und Consilium, która powstała 25 lat temu. Kierunek głównego, w którym działa firma, jest rozwój leków do leczenia chorób zakaźnych wieku dziecięcego.

Dzisiaj, zakres tego farmaceutycznych leków firmy stanowią ponad 75 produktów. Infectoscab wytwarza się w postaci 5% kremu do użytku zewnętrznego. Krem jest pakowany w tuby aluminiowe 30g i 60g.

Składnik aktywny Infectoscab jest permetryna – środek owadobójczy, roztoczobójczy i środek odstraszający owady, który jest stosowany jako lek pierwszego rzutu w leczeniu świerzb.

Infectoscab Krem ma wysoką skuteczność terapeutyczną i dobry profil bezpieczeństwa, dlatego może być stosowany w leczeniu świerzbu nawet niemowląt w wieku 2 miesięcy.

Jeśli zdecydujesz się na zakup Infectoscab bez recepty, aby rozpocząć leczenie świerzbu u młodej dziecko jak najszybciej, zalecamy zapoznanie się ze sposobem używania tego kremu przed zamówieniem go.

Z reguły dawka Infectoscab wybiera się indywidualnie dla każdego pacjenta i zależą od powierzchni ciała (dorosłych będą wymagały większej ilości Infectoscab kremu niż dziecka).

Antiscabietic lek stosuje się raz dziennie wieczorem, przed pójściem spać, na 2 tygodnie. Infectoscab powinny być stosowane jednolicie w postaci cienkiej warstwy na całej powierzchni skóry, w tym szyi, rąk i stóp podeszwy.

Należy również dokładnie wcierać krem między palcach rąk i nóg, na nadgarstkach, pachy, obszar pośladków i genitaliów.

Infectoscab krem nakłada się na całym organizmie, w tym twarzy, głowy i uszu w leczeniu świerzbu u dzieci i młodzieży. Nie należy stosować krem do okolic oczu i ust (ponieważ dziecko może lizać krem off). Można umieścić rękawice w rękach małych dzieci, aby zapobiec krem spożyciu.

Jeśli kupiłeś Infectoscab krem bez recepty i nie wiem, jak dużo śmietany użyć, to trzeba wiedzieć, że dorośli i młodzież od 12 lat lub starszych, które są przewidziane 30g kremu raz dziennie (jeden Infectoscab rurki 30g lub połowa z Infectoscab rurki 60g).

Dzieci i młodzież w wieku od lat 6 do 12 lat, wymagają stosowania 15g kremu, który jest odpowiednikiem ½ Infectoscab rurki 30g lub ¼ Infectoscab rurki 60g. Dawka 7,5 g śmietany (kwartał Infectoscab rurki 30g) należy stosować u dzieci w wieku od dwóch miesięcy do pięciu lat.

Świerzb leczenie pacjentów w podeszłym wieku (65 i więcej) prowadzi się w taki sam sposób, jak u dorosłych, ale Infectoscab krem powinien być stosowane do skóry głowy, twarzy i uszu.

Ważne jest, aby kremu na skórę, przez co najmniej 8 godzin, w celu skutecznego leczenia świerzb. Nie należy myć ręce lub ciało w tym okresie.

Jeśli trzeba umyć ręce i inne części ciała, należy zastosować leki antiscabietic ponownie. Kiedy okres 8 godzin kończy się, należy usunąć pozostałą śmietanę (wziąć prysznic) i zmienić w czyste ubrania.

Po przejściu przez leczeniu świerzbu, należy przestrzegać surowych zasad higieny osobistej, zmienić bieliznę, ręczniki i pościel codziennie. Przemyć wszystkie pralnie, używany przez chorego, w wysokiej temperaturze (nie niższej niż 60 ° C) w celu osiągnięcia maksymalnej wydajności przetwarzania.

Tylko jeden cykl leczenia (2 tygodnie) jest zazwyczaj wystarczające w leczeniu świerzbu, jeśli stosować się do schematu dawkowania. Jednak ciężkie przypadki lub długie nawracające świerzb może wymagać drugi kurs leczenia (14 dni).

Jeśli chcesz kupić Infectoscab bez recepty, ale jego koszt wydaje się wysoka dla Ciebie, można zamówić generic Infectoscab na międzynarodowym aptek.

Infectoscab generyczne mają podobny efekt terapeutyczny, ale mogą mieć niższe koszty w porównaniu z Infectoscab. Infectoscab generyczne są sprzedawane pod takimi markami, jak Nix, Lyclear i Elimite.