Lidokainy bez recepty

LIDOKAINY

Lidokainy jest najpowszechniej stosowany lek przeciwbólowy. Lek należy do grupy farmaceutycznej „znieczulenia miejscowego”. Jeśli chcesz kupić lidokainę bez recepty, można znaleźć rozwiązanie oparte na alkoholu lidokainę, aerozol lub roztwór do wstrzykiwań w aptece online.

W przeciwieństwie do znieczulenia ogólnego, które mogą powodować tymczasową utratę przytomności, lidokainę wywiera jedynie miejscowe działanie znieczulające. Jego zakres zastosowań jest bardzo szeroki:

  • stomatologia – znieczulenie zębów i usuwania płytki nazębnej, znieczulenia dziąseł.
  • dermatocosmetology – dla znieczulenia błon śluzowych małych zabiegów chirurgicznych.
  • chirurgiczna znieczulenia, przed usunięciem migdałków, nowotwory łagodne.
  • położnictwa i ginekologii – łagodzenie bólu w operacjach pochwy i szyjki macicy, znieczulenie podczas szycia.

Dodatkowo do tych wskazań, lidokainę mogą również być stosowane do zatrzymania krwawienia z błony śluzowej nosa, gdyż znieczulenia do rany i cięcia, jak również zaburzeń rytmu serca, środków normalizacji. Możesz uzyskać pełną listę wskazań do stosowania tego środka znieczulającego / przeciwbólowy od farmaceuty w aptece online, zanim kupisz lidokainą bez recepty.

Lidokainy właściwości znieczulające są osiągane przez zablokowanie bodźców bólowych wystąpienia w obwodowym układzie nerwowym. Lidokainy poprawia krążenie krwi i nie jest drażniący.

Lidokainy aerozol penetruje tkanki dobrze, a po krótkim czasie – 1-5 minutach – zaczyna wywierać swoje działanie przeciwbólowe. Całkowite wyeliminowanie objawów bólowych występuje około godziny po podaniu natryskowego. właściwości znieczulające trwać około 7-8 godzin.

W podaniu domięśniowym, właściwości znieczulające z lidokainą zaczynają manifestować się w około 15 minut. Powolne wlewy dożylne tego znieczulenia są stosowane w leczeniu palpitacje. Efekt antyarytmiczne występuje około 5-6 godzin po jego podaniu.

Korzyści z lidokainą użyć jako środek przeciwbólowy:

  • jest to jeden z najbardziej odpornych chemicznie produktów i ma maksymalną dostępność biologiczna po podaniu;
  • zaczyna wywierać swoje działanie przeciwbólowe szybciej niż w przypadku innych środków znieczulających;
  • nie jest toksyczny, a zatem mogą być stosowane jako alternatywa dla Novocaine, które powodują reakcje alergiczne, częściej od innych środków znieczulających;
  • Ryzyko najmniej poważnych działań niepożądanych;
  • Zastosowanie krótkoterminowym jest możliwe także w czasie ciąży i laktacji.

Prace nad rozwojem lidokainą rozpoczęła się w latach 30. XX wieku. Szwedzkiego naukowca Nils Lofgren syntetyzowane lidokainą po raz pierwszy w 1943 roku nowy lek był pierwszym przedstawicielem znieczulających typu amid.

Dzisiaj, lidokainę jest jednym z najbardziej popularnych środków znieczulających, stosowanych w wielu krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Jest on dostarczany do tego kraju przez takie firmy, jak Accord Healthcare, Grindex, Pretium, Egis Pharmaceuticals, InPharm, PharmaVitae i Delfarmie. Począwszy od roku 1997, 72% wszystkich polskich szpitalach używali lidokainę jako podstawowy środek znieczulający. Stopa ta osiągnie 80% do 2002 r.

Jeśli planujesz kupić lidokainą bez recepty w aptekach internetowych, mogą być sprzedawane pod różnymi markami. Najbardziej popularne środki przeciwbólowe zawierające lidokainą, w Polsce są Lignox i Bobodent żele, Lidiam śmietana, sprayu i lidokainę-Egis roztwór alkoholu, roztwór wtrysku Lignocain i Versatis Patch.

Jeśli zamierzasz zamówić lidokainę bez recepty w internecie, można porównać koszt różnych środków znieczulających i wybrać najtańsze leki stosowane w znieczuleniu miejscowym. dostawcy Polski lidokainą są takie firmy, jak Gruenenthal Chema-Elektromet, Braun Melsungen, PharmaSwiss i Hasco-Lek. Możesz uzyskać więcej informacji na temat dostawców taniego lidokainą od farmaceuty w aptece online.