Laticort bez recepty

LATICORT

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek reakcji alergicznych i zapalnych skóry należy kupić miejscowe leku Laticort, dostępny w Polsce bez recepty. Laticort to syntetyczny kortykosteroid zawierających biologicznie aktywnego hormonu Hydrocortisoni butyras.

Ta substancja czynna przenika przez warstwy rogowej naskórka. Charakteryzuje się korzyści w porównaniu z innymi miejscowymi kortykosteroidami. Laticort zalety to:

 • Wysoka sprawność w stosowaniu krótkoterminowych;
 • Niskie ryzyko działań niepożądanych;
 • Zastosowanie dzieci od najmłodszych lat – od 2 lat;
 • Minimalne aplikacji w ciągu dnia.

Laticort produkowany jest w Polsce jako krem, maść, i balsamu zawierającego 1 mg / g substancji czynnej Hydrocortisoni butyras. Laticort jest przeznaczona do zastosowania miejscowego zewnętrznego. Wskazania do stosowania Laticort są następujące:

 • wyprysk;
 • łuszczyca;
 • zapalenie skóry;
 • ukąszenia owadów.

Wszystkie trzy rodzaje Laticort mają różne tempa sprzedaży w górnych warstwach naskórka. Laticort maść charakteryzują się najwyższym poziomie biodostępności.

Laticort lotion ogół stosuje się w pierwszym etapie obróbki skóry, reakcje alergiczne i zapalne. Poza balsam jest łatwiejsza do stosowania na skórę głowy, aby usunąć wyprysk porównaniu do kremu lub maści. Laticort balsam lepiej jest użyć, gdy skóra zapalnych następuje obrzęk.

Laticort śmietany, a także balsam ma być stosowane na początku leczenia chorób skóry. Krem jest nietłusty i praktycznie niewidoczny po nałożeniu. Dlatego dobrze jest do stosowania na terenach przyległych skóry: pachy, zgięcia łokciowego i podkolanowej przestrzeni i pachwiny.

Laticort maści stosuje się złuszczać zrogowaciałych warstw skóry i zapewnia działanie antyseptyczne. Jako Laticort maść charakteryzuje maksymalnej wniknięciu do górnych warstw naskórka, to zaleca się stosować w przewlekłych zapaleń skóry towarzyszą suchości i złuszczanie.

Jeśli planujesz kupić Laticort bez recepty, ale nie wiem jakie dawki formę wybrać, zadawać pytania dotyczące przeciwzapalne maści, kremu lub balsamu Laticort przez telefon lub email.

Laticort tłumi większość linków skórnych reakcji zapalnych. Nałożeniu na skórę Laticort hamuje ból mediatorów i zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych, eliminuje obrzęk, łagodzi swędzenie i stan zapalny.
Aby poprawić skuteczność Laticort wyeliminować zapalne i alergiczne reakcje skórne, ważne jest, aby przestrzegać zaleceń:

 • Stosowanie żelu Laticort, krem lub balsam do różnych obszarach skóry;
 • Użyj minimalnej ilości leku u dzieci;
 • stopniowo zmniejszać aplikacje Laticort, gdy obserwuje się pozytywny efekt.

Po Laticort nakłada się na skórę, składnik czynny Hydrocortisoni butyras gromadzi się w górnych warstwach naskórka, przenika do układu krążenia i jest szybko metabolizowana w wątrobie.

Laticort maść, krem lub balsam są zalecane do stosowania na zagrożonym obszarze skóry nie więcej niż dwa razy dziennie. Czas stosowania Laticort zależy od rodzaju choroby i skuteczności leczenia. Nie wydawaj więcej niż jedno opakowanie leku na tydzień. Całkowity czas trwania powinien być ograniczony przez dwa tygodnie stosowania Laticort.

Błędy wielu osób korzystających Laticort:

 • Długotrwałe stosowanie kortykosteroidów lub bez oznaczeń;
 • Zastosowanie kortykosteroidów jest inna niż jego przeznaczeniem (aby pozbyć się wyprysków, trądziku lub opryszczki);
 • Zastosowanie Laticort w wyprysku, towarzyszy procesów zakaźnych;
 • Niekontrolowane stosowanie Laticort krem, maść lub balsam na twarzy, powiek, pachwiny, pachy;
 • Nagłe zaprzestanie stosowania Laticort.

Laticort jest sprzedawany w Polsce przez trzy firmy farmaceutyczne: PharmaSwiss, Delfarmie i InPharm. Ale Laticort nie tylko kortykosteroid Based butyras Hydrocortisoni, stosowane w Polsce do leczenia zapalnych i alergicznych chorób skóry.

InPharm specjalizuje się w dostawach innego kortykosteroidu zwanego Locoid. Lek ten jest również dostarczane przez inną firmę, Astellas Pharma. W przypadku leczenia chorób skóry, Locoid kremu, emulsji i roztworu do stosowania na skórę, są dostępne. Podobnie jak Laticort, Locoid jest sprzedawany w polskich aptekach internetowych bez recepty.