Bez recepty na pasożyty

NA PASOZYTY

Leki przeciwpasożytnicze stosowane są do leczenia chorób powodowanych przez różne typy pasożytów. Takie choroby często trwa przez dłuższy okres czasu, nie powodują widocznych objawów i wymagają jednak na czas leczenia.

Obecnie w Polsce, można kupić wiele różnych rodzajów leków przeciwpasożytniczych bez recepty. Pasożyty mogą namnażają się w różnych częściach ciała (skóry, tkanek miękkich, żołądka), a więc różne leki stosuje się w celu ich wyeliminowania.

Objawy zakażenia pasożytami są różne i zależą od rodzaju i miejsca pasożyta. Jeśli dana osoba jest zarażona robakom (robaki), objawy zakażenia mogą obejmować:

  • Bóle stawów i mięśni;
  • zmęczenie i zaburzenia snu;
  • zgrzytanie zębami podczas snu;
  • zaparcia, biegunki, wzdęć i zapalne w jelicie cienkim;
  • zaburzenia apetytu i ciężkie napady głodu.

W celu pozbycia się robaki, to jest konieczne, aby określić, jakie gatunki pasożytem należy. Na przykład, aby pozbyć się nicieni (glistnicy), leki Pyrantelum jest często stosowany. Dziś można kupić Pyrantelum bez recepty.

Przeciwpasożytnicza lek Pyrantelum dostarczany jest w postaci tabletek i zawiesiny doustnej. Właściciele dopuszczenie do obrotu Pyrantelum w Polsce są firmy farmaceutyczne Medana i Polpharmy.

Zalecana dawka dla dorosłych sprawia Pyrantelum trzy tabletki po 250 mg dziennie. Jeżeli osoba waży więcej niż 75 kg, dzienna dawka jest zwiększana aż do czterech tabletek Pyrantelum.

Aby leczyć pasożytów jelitowych u młodzieży i dzieci powyżej 2 lat, należy wziąć 1-2 tabletki Pyrantelum 250mg dziennie. U dzieci z małą masą ciała lub do lat 12 Zaleca się przyjmowanie jednej dawki Pyrantelum 250mg dziennie.

W większości przypadków jest to wystarczające, aby kupić sześć tabletek 250 mg Pyrantelum bez recepty. Pasożyty giną po użyciu jednej dawki dziennej Pyrantelum (jako zasada). Jednak zaleca się powtórzenie trakcie korzystania przeciwpasożytnicze leku po upływie 14-21 dni dla profilaktyki.

Aby pozbyć się różne pasożyty, przeciwpasożytnicze o szerokim spektrum działania leków mogą być stosowane. Charakterystyczną cechą tych środków jest to, że są one skuteczne wobec różnych typów tkanek i pasożytów jelitowych.

Zentel jest jednym z najbardziej znanych i najczęściej stosowanych narkotyków przeciwpasożytnicze o szerokim spektrum działania w Polsce. Można kupić Zentel bez recepty i pasożyty nie będzie już martwić.

W polskich aptekach można kupić Zentel o ponad 10 firm farmaceutycznych (np GlaxoSmithKline, Delfarma, InPharm lub Forfarm). Wszystkie te leki mają identyczne właściwości są wymienne, dzięki czemu można wybrać Zentel w najniższej cenie.

Zentel jest w postaci tabletek i zawiesiny doustnej. Zentel zawiera składnik aktywny Albendazolum (400 mg) i szereg nieaktywnych składników.

Większość człowieka pasożyty umierają po podaniu pojedynczej dawki Zentel 400mg. Ta dawka jest zalecana dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Należy zauważyć, że wydajność i bezpieczeństwo stosunek Zentel nie badano dla dzieci w wieku poniżej 2 lat.

Jeśli choroba jest spowodowana przez niektóre pasożyty (np karzeł tasiemiec lub skórę wędrujący larwy), czas trwania leczenia jest zwiększony do 3 dni. Jeśli jednoczesne zakażenie tkanek i pasożytów jelitowych jest zdiagnozowana, dzienna dawka może być zwiększona do 800 mg Zentel w dwóch dawkach podzielonych.

W Polsce można również kupić inne szerokim spektrum przeciwpazożytowe leków bez recepty, na przykład, Vermox. Ten lek może być stosowany do leczenia różnych chorób; Jednak, jest bardzo skuteczny w leczeniu owsicy.

Czynnik owsicy jest pasożytem jelitowym Pinworm. Owsicy najczęściej u dzieci i jest sklasyfikowany jako jedną z najbardziej powszechnych chorób pasożytniczych na świecie.

Vermox jest stosowany w leczeniu owsicy u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 2 lat. W celu zahamowania funkcji życiowych owsiki, to wystarcza, aby jeden Vermox 100 mg tabletki (Mebendazolum).

Jeżeli istnieje podejrzenie reinfekcji po wykonaniu Vermox, konieczne jest powtórzenie przebiegu podania leku. Druga tabletka 100 mg Vermox należy po upływie 14 dni od pierwszego.

Przed udzieleniem Vermox 100mg tabletki dla małych dzieci, to lepiej, żeby go szlifować. Można również użyć tabletki do żucia Vermox dla siebie lub dla dziecka, aby szybko pozbyć ludzkich pasożytów jelitowych.

Vermox jest dostępny bez recepty w aptekach zwykłych. Firma farmaceutyczna Storkpharm dostarcza tabletek do żucia Vermox do Polski. Dostawcami konwencjonalnych tabletek Vermox są firmy Delfarma, Gedeon Richter, InPharm, Pretium Farm i PharmaVitae.

Należy podkreślić, że leki dla ludzi nie powinna być stosowana do leczenia infekcji pasożytniczych u zwierząt domowych. Za pomocą leków przeciwpasożytniczych, jak jest to przewidziane przez obróbkę i szybko pozbyć ludzkich pasożytów.