Bisocard bez recepty

BISOCARD

Bisocard należy do grupy leków znanych jako kardioselektywne, beta-blokery, stosowane w leczeniu chorób sercowo-naczyniowych. Jeśli chcesz kupić Bisocard bez recepty, ale nie wiem o przeciw nadciśnieniu właściwości tego beta-bloker, można przeczytać tę recenzję.

Bisocard blokuje receptory beta-serca, obniża tętno i zapotrzebowanie na tlen. Dzięki temu mechanizmowi działania Bisocard można stosować w leczeniu różnych patologii układu sercowo-naczyniowego, z których główne to:

 • Wysokie ciśnienie krwi.
 • niedokrwienie serca.
 • Przewlekła niewydolność serca.

Dziś można kupić kardioselektyw- narkotyków Bisocard w Polsce bez recepty w niskiej, średniej i wysokiej cenie. Wynika to nie tylko do strategii cenowej poszczególnych farmacji, ale także fakt, że dostawcy Bisocard wiele lokalnych i zagranicznych farmaceutyczne.

Właściciele na dopuszczenie do obrotu w Polsce są Bisocard PharmaSwiss, Delfarma, InPharm, Pretium Farm, Forfarm i innych firm. Jednak kardioselektywne beta-bloker Bisocard, dostarczany przez różne firmy, ma takie same właściwości:

 • Jest on dostarczany w postaci tabletki.
 • Tabletki zawierają 2,5mg, 5 mg lub 10 mg składnika aktywnego, bisoprolol.
 • To jest przewidziany do tych samych wskazaniach.
 • Zmniejszenie ciśnienia krwi przez dłuższy okres czasu.

Kształt i kolor tabletki Bisocard przez różnych producentów mogą się różnić. Z reguły są okrągłe, dwuwypukłe tabletki, której jedna strona ma „2.5”, „5” lub „10” grawerowania. Niektóre tabletki mają linię konstrukcyjną, która umożliwia podzielenie tabletki na 2 równe dawki.

Wszystkie leki przeciwnadciśnieniowe, zawierający 2,5mg, 5 mg lub 10 mg bisoprololu, są wymienne. Jeśli zabraknie tabletki Bisocard, można zastąpić je selektywnym beta-blokera przez innego producenta.

Dziś można kupić bez recepty Bisocard przy niskich kosztach i mieć pewność, że ten cardioselective beta bloker jest skuteczna i bezpieczna.

Producenci Bisoprolol- zawierających narkotyki, sprzedawanych w Polsce, które przeszły proces zatwierdzania przez organy regulacyjne medycznych. Wszystkie niezbędne informacje na temat jakości, ryzyka i korzyści Bisocard zostało dostarczone przed udzieleniem homologacji wydane.

Aby uzyskać maksymalne korzyści ze stosowania beta-blokera i zmniejszyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, konieczne jest zbadanie Bisocard ulotkę i stosować się do zaleceń:

 • Bisocard najlepiej przyjmować rano.
 • Dawka początkowa to jedna Bisocard 5 mg tabletka dziennie.
 • Dzienna dawka powinna być zwiększona do 10 mg na dobę w przypadku niewystarczającej odpowiedzi przeciwnadciśnieniowego.
 • Maksymalna Bisocard dawka dobowa wynosi 20 mg.

Czas trwania efektu hipotensyjnego Bisocard wynosi około 24 godzin, dlatego nie zaleca się przyjmować więcej niż jedną dawkę dziennie. W tym samym czasie, to jest bardzo istotne, aby tabletki Bisocard Codziennie w tym samym czasie, nie stracić następną dawkę.

Leczenia nadciśnienia oraz zastoinowej niewydolności serca, nie powinna być nagle przerwane, zwłaszcza długotrwałego stosowania wysokich dawek Bisocard. Stopniowy spadek Bisocard dziennej dawki zapobiega czasowego zaostrzenia choroby układu sercowo-naczyniowego.

Na zmniejszenie dziennej dawki, może trzeba kupić dodatkowe tabletki Bisocard (bisoprolol) z 2,5mg lub 5gm bez recepty. Jeśli kupujesz Bisocard tabletki 5 mg lub 10 mg z linią strukturalnego, będzie w stanie zmniejszyć dzienną dawkę w dowolnym momencie, bez konieczności udania się do apteki po raz kolejny.

Składnik aktywny Bisoprolol jest na liście WHO z najważniejszych leków kardioselektywnych, wymaganych w bazowym systemie zabezpieczenia zdrowotnego każdego kraju. Obecnie Bisoprolol zawierające leki są dostępne w każdym farmacji świecie.

Ponad 20 firm farmaceutycznych dostarczyć bisoprolol do Polski. Jeśli cena Bisocard 2,5mg, 5 mg lub 10 mg tabletki jest zbyt wysoka, można kupić tanie cardioselective beta-blokery, które zawierają bisoprolol.