Isomil bez recepty

ISOMIL

Czasami zdarza się dziecko urodzi się z tendencją do rozwoju nietolerancji mleka. W tym przypadku trzeba kupić medycznej mleka wolne mieszanki Isomil, który jest dostępny bez recepty w Polsce. Isomil zawiera białko sojowe i wiele użytecznych składników niezbędnych do wzrostu i rozwoju dziecka.

Podobnie jak wszystkie inne produkty dietetyczne, mieszanki suche Isomil przeznaczony jest do terapeutyczne i profilaktyczne dietę, aby zastąpić mleka kobiecego i produktów mlecznych. Isomil nie jest zalecane dla dzieci z normalną tolerancją laktozy.

Dostosowana suchą mieszanką do sztucznego karmienia Isomil jest blisko mlekiem matki przez większość czynników dietetycznych. substancje białkowe mleka krowiego są częściowo zastąpione przez białka surowicy w Isomil.

Isomil sucha mieszanka została opracowana z uwzględnieniem cech metabolizmu i aktywności enzymatycznej organizmu dziecka. pierwiastków śladowych w Isomil są ważne dla potrzeb dziecka w podstawowe składniki odżywcze. Isomil służy do podawania dzieciom z silnym nietolerancji na białka mleka krowiego.

Wskazania do dostosowanego mieszaniny soi Isomil są następujące:

 • Niedobór laktazy spowodowało nietolerancji dziecka mleka i przetworów mlecznych składników;
 • wrodzone zaburzenia metaboliczne;
 • celiakia lub nietolerancja glutenu.

Dostosować mieszankę do sztucznego Isomil podawania można podzielić na trzy grupy:

 • Isomil 1 – zaleca się u niemowląt w pierwszym roku ich życia;
 • Isomil 2 – zalecane dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat;
 • Isomil Advance 3 – zalecane dla dzieci od 3 lat i powyżej.

Należy zauważyć, że zawartość kaloryczna Isomil Isomil 2 i 3 jest znacznie większa niż Isomil 1. Wyższe poziomy pierwiastków śladowych, witamin, minerałów, węglowodanów i są niezbędne do normalnego wzrostu i rozwoju dzieci powyżej 1 roku życia.

Właściwości niektórych pierwiastków śladowych w suchej mieszaniny sztucznej Isomil karmienie

 • izolat białka sojowego – utrzymuje aminokwasową związek odpowiadający aminokwasowego związku w mleku matki;
 • L-karnityna – zapewnia utlenianie lipidów;
 • Tauryna -involved formacji mózgu noworodka i siatkówki;
 • żelaza i witaminy C – zapobiega zaparciom u dziecka;
 • Beta-karoten – naturalne źródło witaminy A, działa jako przeciwutleniacz;
 • Węglowodany – ułatwia wchłanianie substancji odżywczych.

Zalecenia dotyczące stosowania suchej mieszanki do sztucznej Isomil karmienia:

 • potwierdzenie bez alergii na soi i fasoli u dziecka i najbliższej rodziny;
 • stopniowe wprowadzanie Isomil w diecie dziecka – w ciągu 5-7 dni;
 • Aplikacja Isomil sucha mieszanka powinna trwać przez okres co najmniej trzech miesięcy.

Przestrzeganie powyższych zasad mieszaniny Isomil pozwala uniknąć reakcji alergicznych na białka sojowego. Efekt Isomil jak żywność dla niemowląt się oczywiste po 3-4 tygodniach stosowania.

Przed zakupem Isomil bez recepty na aptekę internetową, można zadawać pytania dotyczące żywienia dzieci w ich wczesnych latach życia, telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Ważnym aspektem skuteczność mieszaniny butelki do karmienia jest jego zastosowanie od pierwszych dni życia dziecka. Podczas korzystania Isomil 1 w ciągu pierwszych sześciu miesięcy życia, objawy nietolerancji piersi można zaobserwować na 6-8 miesięcy maksimum.

Jeśli zaczniesz Isomil 1 po 6 miesiącach objawy niedoboru laktazy i celiakii utrzymywać się przez 1-2 lata.

Opracowany w 1966 roku, suchą mieszanką Isomil stał się wkrótce głównym produktem dla niemowląt z nietolerancją mleka. Opracowany przez firmę farmaceutyczną Abbott, Isomil uznano za popularnym mleka wolne mieszaninę w Stanach Zjednoczonych, a później w innych krajach.

Formuła karmienia zawsze była w centrum zainteresowania dla pediatrów na całym świecie, także w Polsce. sprzedaży Isomil w Polsce są regulowane przez specjalne dyrektywy „w sprawie dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego.”

Według tej dyrektywy, wydanej przez Komisję Europejską w dniu 25 marca 1999 roku, Isomil jest uważany za narkotyk. Jeśli planujesz kupić Isomil bez recepty w Polsce, można zamówić te suche mieszanki online w ciągu zaledwie kilku minut.