Escapelle

ESCAPELLE

Gdzie kupić Escapelle bez recepty

Obecnie można znaleźć Escapelle w wielu polskich aptekach, ale przed zażyciem go, upewnij się, że to czytasz Escapelle przeglądu Escapelle. Pierwszą rzeczą, którą musisz nauczyć się, że lek ten jest wytwarzany przez Gedeon Richter i jest używany jako antykoncepcji awaryjnej (dlatego nazywa się też pigułki rano). Kobiety podejmują Escapelle bez recepty jako ich kopii zapasowej antykoncepcji, aby zapobiec niechcianej ciąży, ale jest konieczne stosowanie tego leku w ciągu 72 godzin po niezabezpieczonym aktu seksualnego.

Przy zakupie w Polsce, należy pamiętać, że Escapelle jest progestagen, który jest hormonem zawarte w większości leki antykoncepcyjne, ale główną różnicą jest to, że zawiera znacznie większą dawkę. Innym ważnym szczegółem jest, że lek ten zapobiega również zapłodnienie jaja lub ich przywiązanie do swojej macicy. Zanim kupisz Escapelle co aptek, należy zrozumieć, że to nie będzie działać, jeśli jesteś już w ciąży, i nie wolno wziąć go w czasie ciąży. Poza tym lekarze nie radzę tej metody ma być używany w sposób regularny.

Przy zakupie Escapelle online, można go znaleźć w blistrze zawierającym 1 lub 2 tabletki zawierające 0,75 mg substancję czynną. Co z prawej dawce? Upewnij się, że bierzesz ten lek jak najszybciej (w ciągu 72 godzin po niezabezpieczonym stosunku). Jego pojedyncza dawka to jedna tabletka 1,5 mg 0,75 mg lub dwie tabletki.

Jako pacjent, trzeba także dowiedzieć się więcej o możliwych skutków ubocznych zanim złożysz zamówienie Escapelle. Gdy zauważysz, silny ból brzucha może być objawem ciąży pozamacicznej, która wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Zdarza się, że pacjentki mogą wystąpić zmiany w ich okresach, w tym krwawienia lub plamienia przed następnym okresie. Jeśli okres jest dłuższy niż 1 tydzień późno, trzeba wykonać test ciążowy lub skonsultować się z lekarzem. Zanim kupisz Escapelle online uwzględnić fakt, że jego spożycie nie ochroni Cię przed różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Wreszcie, nie należy zapominać, że stosowanie tego leku wiąże się z pewnymi skutki uboczne, podobnie jak inne leki. Po wystąpić bóle brzucha, nudności, bóle głowy, wymioty, zawroty głowy, bóle menstruacyjne zmiany i piersi, należy skontaktować się z lekarzem. Pamiętaj, że niektóre produkty ziołowe i leki mogą zmniejszać skuteczność Escapelle.