Sedam bez recepty

SEDAM

Sedam jest lekiem z grupy benzodiazepin o działaniu uspokajającym i przeciwlękowe. Sandoz jest oficjalnym dostawcą Sedam przeciwlękowe w Polsce, należący do największej na świecie grupy farmaceutycznej Novartis.

Sedam służy do szybkiego łagodzenia napięcia nerwowego i niepokoju u dorosłych i pacjentów w podeszłym wieku. W Polsce można kupić bez recepty na Sedam aptek.

Jednak przed złożeniem zamówienia Sedam Internecie, konsumenci są zalecane, aby poznać właściwości produktu oraz wskazania i przeciwwskazania do jego stosowania.

Sedam to marka dla środków przeciwlękowych bromazepam, opatentowany w latach 60. ubiegłego wieku przez firmę farmaceutyczną Roche.

Ministerstwo Zdrowia Rzeczypospolitej Polskiej zatwierdziła przeciwlękowe dla krótkotrwałego leczenia następujących warunkach:

  • Ogólne zaburzenia lękowe
  • PTSD
  • Regulacja zaburzenie z lękiem
  • Wzbudzenie w zaburzeniach psychicznych

Sedam dostarczany polskich aptekach, jak doustne tabletki zawierające 3 mg lub 6 mg substancji czynnej bromazepam. W niskich dawkach, Sedam selektywnie redukuje napięcie i niepokój. Wysokie dawki tego przeciwlękowe dostarczyć rozluźnienie mięśni i ogólne uspokojenie.

Jeśli kupiłeś Sedam bez recepty, to powinniście wiedzieć, że stosowanie przeciwlękowe zaleca się, aby był jak najkrótszy. Długotrwałe stosowanie leku prowadzi do syndromu uzależnienia.

Dlatego całkowity czas trwania leczenia nie powinien przekraczać 8-12 tygodni (w tym okresie stopniowego zmniejszania dawki). Jako zasada terapeutyczna dawka Sedam jest regulowana indywidualnie w zależności od choroby i odpowiedzi klinicznej pacjenta.

Terapia anty-lęk jest, aby rozpocząć z małą dawką Sedam. Pacjent został przepisany jeden 3 mg tabletki Sedam jedną godzinę przed snem. Jeśli to konieczne, dawka dobowa może być zwiększona do 6 mg (jedna 6 mg pigułki Sedam). W poważnych przypadkach dawka terapeutyczna Sedam można zwiększyć do 18 mg dziennie.

pigułki Sedam zapewnić długie działanie uspokajające i przeciwlękowe (około 24 godzin), więc dodatkowe dawki w ciągu dnia nie są wymagane.

Leczenie zaburzeń lękowych u starszych pacjentów z niewydolnością serca lub zaburzenia czynności nerek i wątroby, zaleca się rozpoczęcie 1,5 mg (3 mg połowę pigułki Sedam).

pigułki Sedam należy połykać w całości, bez rozgryzania, popijając szklanką wody. Powinieneś wiedzieć, że wniosek o przeciwlękowe ponad tydzień i szybkiego zaprzestania może prowadzić do skutków ubocznych.

Ponadto, jednoczesne podawanie Sedam z innymi lekami, mogą powodować reakcje uboczne, jak również. Sedam należy stosować ostrożnie z lekami tłumienia na ośrodkowy układ nerwowy (leki przeciwdepresyjne, leki nasenne, leki przeciwpsychotyczne).
Do najczęstszych działań niepożądanych należą zaburzenia snu, senność, niepokój, zmiany nastroju. Aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia efektów ubocznych, leczenie należy przerwać stopniowo przez kilka dni. A także ścisłe przestrzeganie zaleceń stosowania Sedam powinny być przestrzegane.

Jeśli chcesz kupić Sedam bez recepty, należy mieć świadomość, że przeciwlękowe nie jest zalecany w czasie ciąży lub w okresie karmienia piersią.

Sedam może przenikać do mleka łożysko i piersi. Zastosowanie przeciwlękowe w tych okresach może powodować obniżenie ciśnienia i hipotermii u noworodka.

Ponadto Sedam przeciwlękowe nie zaleca się pacjentom cierpiącym na zespół bezdechu sennego i miastenia, a także u pacjentów z ostrą niewydolnością oddechową.

Jeśli nie uda się znaleźć Sedam przeciwlękowe w polskich aptekach, to można kupić jej nazwę rodzajową. Sedam generyczny jest dostępny w polskich aptekach pod marką Lexotan, dostarczonych przez firmę farmaceutyczną Roche.

Jeśli Sedam wydaje się być drogie, możesz kupić Sedam generycznych na międzynarodowym aptek. Można tu znaleźć lek o tym samym działaniu terapeutycznym jako Sedam, ale w niższej cenie.

Można kupić bez recepty leków generycznych Sedam na międzynarodowych aptek. Są one dostępne pod nazwami handlowymi: Lectopam, Brazepam, Lexilium, Recotnil, Lexaurin, Bromaze, Somalium, Lexotanil, Normoc. Przed zamówić generic Sedam, dowiedzieć się warunki dostawy narkotyków w danym kraju.