Bez recepty na hemoroidy

HEMOROIDY

Aby ułatwić objawy hemoroidów, można skorzystać z wielu skutecznych leków, które są sprzedawane w Polsce są bez recepty. Do leczenia hemoroidów, że następujące postacie dawkowania mogą być przewidziane:

  • Krem / maść
  • czopki
  • Tabletki lub kapsułki

Kremy, maści, są skuteczne we wczesnych fazach leczenia hemoroidów. Kapsułki doustne (tabletki) i czopków są skuteczne w leczeniu chronicznych i nawracających hemoroidów.

Jednym z najlepszych anty-hemoroidalnej leków dostępnych w polskich aptekach bez recepty jest Diosminum. Doustne tabletki Diosminum 500 mg i 1 g sprzedawane są w Polsce pod markami Aflavic, DIH, Dih Max, Phlebodia, Diosminex, Otrex 600, Diohespan i Pelethrocin.

Diosminum tabletki są tanie, który pozwala na zastosowanie ich w praktyce klinicznej. Leki oparte na Diosminum są przewidziane wyłącznie do krótkotrwałego leczenia objawów hemoroidów. Zalecany czas stosowania tabletek Diosminum sprawia jeden tydzień.

Doustne leki stosowane w leczeniu hemoroidów pomóc złagodzić ból odbytu, zmniejszenie obrzęku i krwawienia z dolnych rejonów przewodu pokarmowego, a także zapobiega nawrotom hemoroidy.

Diosminum jest stosowany w leczeniu uzupełniającym ostrych i przewlekłych hemoroidów. Ten lek nie powinien być stosowany do specyficznego leczenia innych chorób odbytu, „off-label”.

W leczeniu hemoroidów, można użyć leków, które zawierają kilka składników czynnych. Na przykład, śmietana i czopki Procto-hemolan zawiera dwie substancje czynne – Tribenosidum i lidokainą.

  • Tribenozyd poprawia mikrokrążenie krwi w okolicy odbytu, tym samym zmniejszając stan zapalny ściany naczyń.
  • Lidokain działa jako miejscowy środek znieczulający, który łagodzi ból, podrażnienie i inne bolesne objawy hemoroidów.

Innym popularnym lekiem, który jest z powodzeniem stosowany w leczeniu hemoroidów w Polsce jest Venoruton. Tabletki, kapsułki i śmietana Venoruton sprzedawane są w Polsce bez recepty.

W leczeniu hemoroidów, można użyć tylko Venoruton tabletek lub tabletek Venoruton ze śmietaną. Venoruton mogą być stosowane do leczenia ostrych i przewlekłych hemoroidów w ciągu dwóch miesięcy.

Innym popularnym lekarstwem na hemoroidy, który jest sprzedawany w Polsce bez recepty, jest maść Posterisan. W przypadku wytwarzania tego leku, są stosowane bakterie z grupy Escherichia coli.

Maść Posterisan stosuje się zarówno do stosowania doodbytniczego i zewnętrznego. Doodbytniczo, maść jest stosowane przez aplikator, ale stosowanie zewnętrzne odbywa się dwa razy dziennie, a także po każdym defekacji.

Na różnych forach, ludzie dzielą swoje poglądy na temat metod leczenia hemoroidów. Szczególną uwagę przywiązuje się do dyskusji z najlepszych leków dla szybkiego łagodzenia objawów hemoroidy. Z reguły, maści i czopków są nazywane najlepsze leki do objawowego leczenia hemoroidów.

maści hemoroidów i może być stosowany tylko w początkowym stadium choroby. Anti-hemoroidalny Maść skutecznie eliminuje swędzenie i podrażnienia, łagodzi stany zapalne oraz przyspiesza gojenie pęknięć odbytu. Maści do leczenia hemoroidów jest absolutnie bezpieczna i można je stosować także kobiety w ciąży i karmiących piersią.

Anty-hemoroidalnego czopki dopiero po potwierdzeniu diagnozy. Są one stosowane w wieczorem przed snem. Po podaniu czopkach doodbytniczych, zaleca się, aby utrzymać stan spoczynku przez około 30 minut, korzystnie w pozycji leżącej.

W zdecydowanej większości aptek internetowych, skuteczne i bezpieczne leki do leczenia hemoroidów są sprzedawane bez recepty. Hemoroidy – to choroba postępująca szybko. W związku z tym, aktualne leczenia hemoroidów pomaga zapobiegać rozwojowi ostrej i przewlekłej postaci tej choroby hemoroidalnego.